Proč studovat u nás

11 důvodů Proč studovat na SŠSŘ Bosonohy

https://www.facebook.com/SkolaBosonohy

www.soubosonohy.cz

 

1)  Jsme online

Učebnice jsou mrtvé, ať žijí moderní výukové metody! U nás se budete učit z elektronických učebnic a online slovníků. Vyhlašujeme konec papírové nudy!

2)  Pošleme vás do zahraničí

Německo, Anglie, Rakousko? Ano! Talentované žáky posíláme zdarma na stáže do zahraničí. Tak proč sedět doma, když venku čeká tolik nových věcí a zážitků?

3)  Podporujeme ambice

Máte chuť a ambice? U nás je zužitkujete. Během studia si můžete udělat druhý výuční list. A po vyučení zase pokračovat k maturitě…

třeba až na vysokou školu!

4)  Investujeme do žáků

V posledních letech jsme investovali více než 100 milionů korun. Do koho? Do školy a do žáků. Naše učebny jsou tak vybaveny nejnovějšími stroji a technikou.

5)  Za práci i studium odměnu

Za práci na zakázkách žáci u nás dostávají finanční odměnu. LIKE? A aby toho nebylo málo, úspěšným žákům vyplácíme každé pololetí stipendium až 2 500 Kč.

6)  Jsme spojení s praxí

Výuka u nás není odtržená od praxe. Spolupracujeme s firmami i cechy, už během studia se dozvíte, jak to vypadá v praxi.

7)  Zaměstnání pro každého

Spolupracujeme s desítkami firem ve stavebnictví. Všem žákům tak můžeme po ukončení studia pomoci zprostředkovat odpovídající zaměstnání.

8)  Nebráníme se přestupům

A co když během studia zjistím, že můj obor není to pravé ořechové? Žádný problém! V rámci školy můžete obor změnit a začít studovat ten,

pro který máte vlohy.

9)  Vše pod jednou střechou

Třídy pro teorii i praxi, ubytování, jídelna a sportoviště jsou v Bosonohách na jednom místě. Žádné další dojíždění, žádné brzké vstávání!

10)  Školní pomůcky zdarma

Za praktickou výuku u nás neplatíte. Nářadí, ochranné pracovní oděvy i materiál na výuku – to vše dostanete zdarma.

11)  Wifi kam se podíváš!

Kdo není online, jako by nebyl. A my online jsme! Wifi máme ve vyhrazených prostorách areálu školy a využívat můžete také školní počítače.

Jihomoravský kraj Vzdělávání všem Evropský sociální fond