Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
Pražská 636/38b, 642 00 Brno - Bosonohy


IČ: 00173843, DIČ: CZ00173843, číslo účtu: 62733621/0100 KB Brno-město

Pražská 636/38b, 642 00 Brno - Bosonohy +420 547 120 661 sekretariat@soubosonohy.cz
GSM souřadnice vjezdu: 49°10'28.6"N 16°32'04.1"E (49.174618, 16.534472)

Vedení SŠSŘ
ředitelství
Hypr Josef, Ing.ředitel547 120 655
Nováková Janaasistentka ředitele547 120 661
Fischerová Ivana, Ingmanažer kvality547 120 654
Mahovský Jaroslav, Bc.technik BOZP a PO547 120 752
studijní oddělení
Sobotková Ivana, Ing.studijní referent606 060 055
propagace
Komínková Hanapropagační referent607 063 806
školní psycholog
Mgr.Hana Pospíšilová Sedláčková, DiS.školní psycholog702 193 137
Úsek teoretického vyučování
vedení
Měřinský Zdeněk, Mgr.zástupce ředitele TV547 120 737, 720 948 120
Francová Eva, DiS.asistentka zástupce ředitele 547 120 724 604 280 968
učitel teoretického vyučování
Bár Arnošt, Mgr.učitel, metodik prevence547 120 732
Bednářová Smíšková Jitka, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 744
Bittmannová Lenka, Ing.učitelka teoret. vyučování, výchovná poradkyně547 120 734 601 367 228
Bočková Ivana, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 762
Božeková Jana, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 765
Březinová Magda, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 767
Brücknerová Zdeňka, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 756
Chaloupková Jana, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 733
Dvořáčková Rodana, Ing.učitelka teoret. vyučování 547 120 732
Grmelová Jana, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 741
Hájková Hana, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 741
Hanák Martin, Mgr.učitel teoret. vyučování547 120 744
Huňáčková Jana, PhDr.učitelka teoret. vyučování, výchovná poradkyně547 120 726
Jarošková René, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 732
Jašek Jan, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 767
Kresánková Hana, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 763
Krula Pavel, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 743
Kuzdas Miroslav, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 763
Malinský Robert, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 761
Mojžíšová Eva, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 762
Musílková Magda, PaedDr.učitelka teoret. vyučování547 120 733
Nešpor Petr, Ing.učitel teoret. vyučování, správce EDOOKIT547 120 763 725 438 050
Ondráček Libor, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 761
Pořízek Jan, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 743
Sedláček Miloslav, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 743
Špičková Alena, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 726
Stebel Jerzy, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 743
Suchomel Vilém, PaedDr.učitel teoret. vyučování547 120 762
Svobodová Irena, Ing. et Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 765
Weinštuk Marek, Mgr.učitel teoret. vyučování547 120 761
Zapletalová Alena, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 763
místnost
Kabinet jazyků547 120 743
Sborovna547 120 723
Tělocvična547 120 751
Úsek odborného výcviku
vedení
Halavín Ivan, Ing.zástupce ředitele (OV)547 120 663 732 281 432
učitel odborného výcviku
Kresánek Jaroslav, Mgr.vedoucí učitel odb. výcviku547 120 783, 603 463 121
Dobrovolný Tomášstrojní mechanik547 120 639
Miklík Josefstrojní mechanik547 120 639
Plaček Aloisstrojní mechanik547 120 639
Poláček Liborinstalatér547 120 787
Polášek Jan, Bc.mechanik plynových zařízení547 120 610
Rosendorf Lukášmechanik plynových zařízení547 120 610
Dubač Zbyněkkominík547 120 612
Mahovský Jaroslav, Bc.instalatér547 120 752
Varvařovská Danastrojní mechanik, klempíř, pokrývač547 120 785
Kubica Rostislavvedoucí učitel odb. výcviku547 120 786, 603 463 118
Mikulka Liborzedník547 120 784
Hypr Roman, Ing.tesař547 120 656, 729 203 694
Křiva Marek, Bc.tesař547 120 656
Mikulica Zdeněktesař547 120 656
Putnar Janzedník547 120 784
Rotrekl Janzedník547 120 784
Nevěčný PetrPokrývač547 120 788
Široký Milan, Ing.tesař547 120 656
Tesař František, Ing.pokrývač, klempíř547 120 788, 739 203 692
Vítek Petr, Mgr.vedoucí učitel odb. výcviku547 120 786, 601 161 350
Halouzka Martin, Bc.uměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 656
Pokorná Anna, Dis.umělecký truhlář, uměleckořemeslné zpracování dřeva
Slaný Roman, Dis.uměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 626
Jaša Jiřítruhlář547 120 789
Kovář Jiří, Bc.truhlář547 120 789
Bittmann Roman, Bc.truhlář547 120 628
Malý Karelčalouník547 120 785, 602 832 299
Přibyl Josef, Bc.truhlář547 120 789
Svoboda Liborumělecký truhlář547 120 626
Úsek výchovy mimo vyučování
vedení
Knapil Miloslav, Mgr.zástupce ředitele (VMV)547 120 641 601 383 189
budovy A + B, ubytování SOU a SŠ
Stálá služba - mobilslužba vychovatelů733 525 738
Kancelář vychovatelů547 120 673
Komínek Roman, Mgr.vedoucí vychovatel 607 518 036
Bednářová Mlaskačová Ivavychovatelka - II.A547 120 683
Bielka Vít, Bc.vychovatel - sport
Ševčíková Radmilavychovatelka - I.A547 120 674
Šikulová Alenavychovatelka - II.B547 120 712
Smejkal Miloš, Mgr.domovník - noční služba
budovy A + C, ubytování SOU a SŠ
Vachová Dagmarvychovatelka - I.A +C547 120 674
budova C, ubytování VOŠ a VŠ
Šoltésová Iveta, DiS.provozář547 120 688 702 220 449
Pazourek Stanislav, Ing.domovník547 120 688
Čeleďová Růženadomovník547 120 688
Ekonomický úsek
ekonomický úsek
Vaňková Jaroslavavedoucí ekonomického úseku547 120 634
Kalinová Petrapersonalistka547 120 652
Mahnová Danaúčetní547 120 643
Nakoukalová Hanamzdová účetní547 120 665
Vajdišová Petrareferentka zásobování547 120 771
Košťálová Martareferentka zásobování547 120 771
Budíková Šárkaúčetní547 120 643
Musilová Zuzanaúčetní547 120 690
Sobková Hanaúčetní547 120 631
Trlidová Svatavaadministrativní a spisový pracovník547 120 781
Vyhňáková Věravedoucí účetní547 120 690
Technický úsek
technický úsek
Dobis Aleš, Ing.statutární zástupce ředitele, vedoucí technického úseku547 120 632
Panáčková Jarmila, Ing.vedoucí správy budov547 120 768
Gren Davidsprávce počítačové sítě547 120 613
Veselý Stanislavúdržbář547 120 721
Hradil Jiříúdržbář547 120 775
Krejča Antonínprovozní elektrikář547 120 623
Halavín Jakubdopravní referent547 120 633
Szpak Jakubreferent majetkové správy727 816 365
CŽU a Regionální vzdělávací centrum
CŽU a regionální vzdělávací centrum
Košťál Jiří, Ing.vedoucí regionálního vzdělávání547 120 638
Kislerová Olgaasistentka CŽU547 120 630
Kindlerová Kateřinareferentka CŽU727 852 008
Kisler Lukáš, Bc.referent RVC 720 948 100
Halouzková Lenka, Bc.provozář RVC720 948 102
Maděránek Miloš, Ing.učitel odborného výcviku
Svadbík Petrtechnický pracovník RVC
Rudolf Milantechnický pracovník RVC720 948 101
Křivánek Libor, Bc.učitel odborného výcviku
Svářečská škola
Svářečská škola
Blažek Janvedoucí svářečské školy547 120 747
Hungr Martintechnolog547 120 747
Centrum vzdělávání všem
Centrum vzdělávání všem
Rozprýmová Hana, Mgr.vedoucí CVV547 215 588
Středisko technického vzdělávání
Středisko technického vzdělávání
Michele Jiří, Ingvedoucí technického vzdělávání725 897 412
Krejčová Dagmarasistentka STV725 897 403

Chcete se na něco zeptat nebo nám něco sdělit?