XII 2016
22.1.2014 Třídnické hodiny
28.1.2014 Třídnické hodiny
2.6.2014 Praktická ZZ
3.6.2014 Praktická ZZ
4.6.2014 Praktická ZZ
25.8.2014 Nástup učitelů úseku teoretického vyučování
25.8.2014 Úvodní pracovní porada – organizace školního roku
25.8.2014 Příprava školního roku 2014/15
26.8.2014 Příprava školního roku 2014/15
26.8.2014 Opravné zkoušky
26.8.2014 Klasifikace v náhradním termínu
27.8.2014 Příprava školního roku 2014/15
27.8.2014 Opravné zkoušky
27.8.2014 Klasifikace v náhradním termínu
28.8.2014 Příprava školního roku 2014/15
28.8.2014 Opravné zkoušky
28.8.2014 Klasifikace v náhradním termínu
29.8.2014 Příprava školního roku 2014/15
1.9.2014 Aktualizace školních učebních dokumentů
1.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
1.9.2014 Nástup žáků do teoretického vyučování
2.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
3.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
4.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
5.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
8.9.2014 Nástup žáků do teoretického vyučování
12.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - školní část
15.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - školní část
15.9.2014 Zahájení konzultací dálkového studia
15.9.2014 Opravný a náhradní termín ZZ
16.9.2014 Opravný a náhradní termín MZ - školní část
16.9.2014 Zahájení konzultací dálkového studia
16.9.2014 Opravný a náhradní termín ZZ
17.9.2014 Zahájení konzultací dálkového studia
17.9.2014 Opravný a náhradní termín ZZ
18.9.2014 Opravný a náhradní termín ZZ
18.9.2014 Třídnické hodiny
19.9.2014 Uzavření pedagogické dokumentace za šk.rok 2013/14
19.9.2014 Zavedení pedagogické dokumentace
25.9.2014 Třídnické hodiny
26.9.2014 Opravný a náhradní termín ZZ
29.9.2014 Mezinárodní strojírenský veletrh
30.9.2014 Mezinárodní strojírenský veletrh
1.10.2014 Mezinárodní strojírenský veletrh
2.10.2014 Mezinárodní strojírenský veletrh
10.10.2014 Kontrola pedagogické dokumentace
10.10.2014 Den s řemeslem Základní škola a mateřská škola Dolní Loučky
16.10.2014 Den s řemeslem Základní škola Zbraslav
17.10.2014 Stanovení kritérií přijímacího řízení oborů vzdělání s TZ
17.10.2014 Zkoušky pro PK Kominík - Kontrola a čištění spalinových cest
18.10.2014 Den s řemeslem Základní škola, Brno, Labská
23.10.2014 Třídnické hodiny
24.10.2014 Den s řemeslem Základní škola Zbýšov
27.10.2014 Podzimní prázdniny žáků
29.10.2014 Podzimní prázdniny žáků
30.10.2014 Třídnické hodiny
6.11.2014 Výběr do florbalové reprezentace školy 6.11.2014 ve 14.00 hod ve školní tělocvičně
7.11.2014 Den s řemeslem Základní škola a mateřská škola T.G.Masaryka Zastávka
13.11.2014 Den s řemeslem Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí
20.11.2014 Třídnické hodiny
21.11.2014 Veletrh SŠ a SOU Účast na Veletrhu SŠ a SOU v areálu BVV
21.11.2014 Soutěž čalouníků Mistrovství ČR s mezinárodní účastí oboru vzdělávání Čalouník na Výstavišti v Brně 21. a 22. listopadu jako součást Veletrhu středních škol.
21.11.2014 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
22.11.2014 Veletrh SŠ a SOU Účast na Veletrhu SŠ a SOU v areálu BVV
22.11.2014 Soutěž čalouníků Mistrovství ČR s mezinárodní účastí oboru vzdělávání Čalouník na Výstavišti v Brně 21. a 22. listopadu jako součást Veletrhu středních škol.
25.11.2014 Středoškolská florbalová liga Soupeři ve skupině: Gymnázium Křenová, SPŠ Kudelova a Biskupské gymnázium
27.11.2014 Třídnické hodiny
27.11.2014 Třídní schůzky Třídní schůzky s rodiči žáků
27.11.2014 Den s řemeslem Základní škola Oslavany
28.11.2014 Příprava maturitních témat pro umělecké obory
28.11.2014 Podání přihlášek ke studiu oborů s TZ
28.11.2014 Poslední možnost podání přihlášky k MZ
28.11.2014 Den otevřených dveří Den otevřených dveří 9:00 - 17:00 hod.
28.11.2014 Den s řemeslem Základní škola Líšeň
29.11.2014 Den otevřených dveří Den otevřených dveří 8:00 - 13:00
5.12.2014 Den s řemeslem Základní škola a mateřská škola Vranovice
10.12.2014 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
11.12.2014 Třídnické hodiny
12.12.2014 Den otevřených dveří Den otevřených dveří 9:00 - 17:00 hod.
12.12.2014 Den s řemeslem Základní škola a mateřská škola Blansko, Salmova
13.12.2014 Den otevřených dveří Den otevřených dveří 8:00 - 13:00
18.12.2014 Třídnické hodiny
19.12.2014 Celoučilištní shromáždění – vyhodnocení roku 2014
19.12.2014 Odevzdání výkresové dokumentace uměleckých oborů k MZ
22.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
23.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
24.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
25.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
26.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
27.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
28.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
29.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
30.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
31.12.2014 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
1.1.2015 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
2.1.2015 Vánoční prázdniny žáků Vánoční prázdniny žáků 22. 12. 2014 - 2. 1. 2015
5.1.2015 Zahájení výuky Zahájení výuky v kalendářním roce 2015
8.1.2015 Talentové zkoušky
8.1.2015 Den otevřených dveří
16.1.2015 Den s řemeslem Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice
23.1.2015 Uzavření klasifikace za 1.pololetí
23.1.2015 Zapsání známek do systému SAS
26.1.2015 Klasifikační pedagogická rada za 1.pololetí
26.1.2015 Přátelské utkání DM Jílová - DM Bosonohy V 16.00 na Střední škole polytechnické, Brno, Jílová
27.1.2015 Soutěž učebního oboru tesař v Ostravě Zemské kolo soutěže KPT
28.1.2015 Třídnické hodiny
28.1.2015 Den s řemeslem ZŠ Arménská Brno
29.1.2015 Ukončení 1.pololetí, vydání výpisu z vysvědčení
29.1.2015 Zápis známek do ŽK a studijních průkazů
29.1.2015 Stanovení kritérií přijímacího řízení
29.1.2015 Den otevřených dveří
30.1.2015 Pololetní prázdniny
4.2.2015 Prezentace středních škol v Olympii Brno
5.2.2015 Prezentace středních škol v Olympii Brno
6.2.2015 Prezentace středních škol v Olympii Brno
7.2.2015 Prezentace středních škol v Olympii Brno
9.2.2015 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
9.2.2015 Den s řemeslem ZŠ Ostrovačice
12.2.2015 Třídnické hodiny
23.2.2015 Jarní prázdniny žáků
24.2.2015 Jarní prázdniny žáků
25.2.2015 Jarní prázdniny žáků
26.2.2015 Jarní prázdniny žáků
27.2.2015 Stanovení témat a požadavků k MZ a ZZ
27.2.2015 Jarní prázdniny žáků
5.3.2015 Soutěž SOD - Moravské kolo ve Vyškově Obor klempíř a pokrývač
6.3.2015 Jmenování zkušebních komisí ZZ
6.3.2015 Zúčastníme se SŠ her ve Šplhu na laně
10.3.2015 Krajské kolo soutěže oboru instalatér
12.3.2015 Zúčastníme se Přeboru ČR v Silovém čtyřboji stavebních škol
15.3.2015 Podání přihlášek k dennímu studiu
19.3.2015 Třídnické hodiny
19.3.2015 Třídnické hodiny
19.3.2015 Zúčastníme se SŠ her v Silovém čtyřboji
19.3.2015 Soutěž KOVO JUNIOR Obor strojní mechanik
20.3.2015 Podání přihlášek k dálkovému studiu
26.3.2015 Třídnické hodiny
27.3.2015 Jmenování zkušebních komisí MZ
27.3.2015 Příprava přijímacího řízení
1.4.2015 Začátek MZ: Písemná a praktická - profilová část
2.4.2015 Velikonoční prázdniny
3.4.2015 Velikonoční prázdniny
14.4.2015 Mezinárodní soutěž svářečů „Zlatý pohár LINDE“
14.4.2015 Přebor ČR stavebních škol v nohjebale
15.4.2015 Mezinárodní soutěž svářečů „Zlatý pohár LINDE“
15.4.2015 Přebor ČR stavebních škol v nohjebale
16.4.2015 Třídní schůzky s rodiči
16.4.2015 Přebor ČR stavebních škol v nohjebale
22.4.2015 Přijímací řízení – 1.kolo (obory s výučním listem)
22.4.2015 Stavební veletrh
22.4.2015 Přijímací zkoušky – 1.kolo (maturitní obory)
23.4.2015 Ukončení klasifikace tříd konajících MZ
23.4.2015 Zapsání známek do systému SAS
23.4.2015 Stavební veletrh
23.4.2015 Přijímací zkoušky – 1.kolo (maturitní obory)
23.4.2015 Třídnické hodiny
24.4.2015 Klasifikační pedag. rada pro žáky konající MZ
24.4.2015 Stavební veletrh
25.4.2015 Stavební veletrh
27.4.2015 Začátek náhrad. termínu pro opravné zkoušky a klasifikace pro žáky konající MZ
30.4.2015 Zápis známek do ŽK a studijních průkazů
30.4.2015 Vydávání vysvědčení
30.4.2015 Třídnické hodiny
4.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
5.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
6.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
7.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
8.5.2015 Příprava ZZ
8.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
11.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
12.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
13.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
14.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
14.5.2015 Mětské kolo v nohejbale Pořádáme středoškolské hry v nohejbale trojic
15.5.2015 Písemky a didaktické testy společné části MZ
15.5.2015 Soutěž SUSO - postupové kolo Obor zedník a truhlář
16.5.2015 Soutěž SUSO - postupové kolo Obor zedník a truhlář
18.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
19.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
19.5.2015 Mětské kolo v malé kopané Spolupořádáme středoškolské hry v malé kopané
20.5.2015 Začátek ZZ: Praktická ZZ oborů skupiny 82
20.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
21.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
21.5.2015 Třídnické hodiny
22.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
25.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
26.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
27.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
28.5.2015 Ukončení klasifikace tříd konajících ZZ
28.5.2015 Zapsání známek do systému SAS
28.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
28.5.2015 Třídnické hodiny
29.5.2015 Klasifikační pedag. rada pro žáky konající ZZ
29.5.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
1.6.2015 Písemná ZZ
1.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
1.6.2015 Začátek náhrad. termínu pro opravné zkoušky a klasifikace pro žáky konající ZZ
2.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
2.6.2015 Praktická ZZ
3.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
3.6.2015 Praktická ZZ
4.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
4.6.2015 Praktická ZZ
5.6.2015 Odevzdání vysvědčení tříd ZZ k podpisu ředitele
5.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
8.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
8.6.2015 Studijní volno pro žáky konající ZZ
9.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
9.6.2015 Studijní volno pro žáky konající ZZ
10.6.2015 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ
10.6.2015 Studijní volno pro žáky konající ZZ
11.6.2015 Studijní volno pro žáky konající ZZ
12.6.2015 Datum na vysvědčení
12.6.2015 Vydání vysvědčení žákům konajícím ZZ
15.6.2015 Ústní ZZ
16.6.2015 Ústní ZZ
17.6.2015 Ústní ZZ
17.6.2015 České ručičky - galavečer v 18,00 hod. BVV - Rotunda
18.6.2015 Uzavření klasifikace ostatních tříd
18.6.2015 Zapsání známek do systému SAS
18.6.2015 Ústní ZZ
19.6.2015 Klasifikační pedag. rada za 2.pololetí
19.6.2015 Ústní ZZ
23.6.2015 Pasování absolventů
26.6.2015 Odevzdání vysvědčení k podpisu ředitele
26.6.2015 Konec náhrad. termínu pro opravné zkoušky a klasifikace pro žáky konající ZZ
26.6.2015 Konec náhrad. termínu pro opravné zkoušky a klasifikace pro žáky konající MZ
30.6.2015 Datum na vysvědčení
30.6.2015 Ukončení školního roku, vydání vysvědčení
30.6.2015 Zápis známek do ŽK a studijních průkazů
30.6.2015 Celoučilištní shromáždění-vyhodnocení školního roku 2014/15
25.8.2015 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu pro žáky nekonající MZ ani ZZ
26.8.2015 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu pro žáky nekonající MZ ani ZZ
27.8.2015 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu pro žáky nekonající MZ ani ZZ
28.8.2015 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu pro žáky nekonající MZ ani ZZ
1.9.2015 Přijímání nových žáků do stavu učňovského
1.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ společná část
2.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
3.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
4.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
7.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
8.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
9.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
10.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - společná část
14.9.2015 Mezinárodní strojírenský veletrh
14.9.2015 Opravný a náhradní termín ZZ Písemná zkouška
15.9.2015 Mezinárodní strojírenský veletrh
15.9.2015 Opravný a náhradní termín ZZ Praktická zkouška
16.9.2015 Mezinárodní strojírenský veletrh
16.9.2015 Opravný a náhradní termín ZZ Praktická zkouška
16.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - školní část
17.9.2015 Mezinárodní strojírenský veletrh
17.9.2015 Opravný a náhradní termín ZZ Praktická zkouška
17.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - školní část
17.9.2015 Třídnické hodiny
18.9.2015 Mezinárodní strojírenský veletrh
18.9.2015 Opravný a náhradní termín MZ - školní část
24.9.2015 Třídnické hodiny
25.9.2015 Opravný a náhradní termín ZZ Ústní zkouška
1.10.2015 Školní knihovna otevřena od 11 do 13 hod.
2.10.2015 Zahájení přípravného kurzu k PK Kominík
2.10.2015 Zahájení odborného kurzu k PK Truhlář
6.10.2015 Zahájení přípravného kurzu k PK Instalatér
7.10.2015 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
9.10.2015 Zahájení přípravného kurzu k PK Zedník
15.10.2015 Členská schůze MKS
20.10.2015 Středoškolské hry ve stolním tenise
22.10.2015 Třídnické hodiny
26.10.2015 Třídnické hodiny
26.10.2015 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
29.10.2015 Podzimní prázdniny žáků
30.10.2015 Podzimní prázdniny žáků
16.11.2015 Den s řemeslem - ZŠ Vranovice
19.11.2015 Třídnické hodiny
20.11.2015 Účast na Veletrhu SŠ v areálu BVV
21.11.2015 Účast na Veletrhu SŠ v areálu BVV
23.11.2015 Školení Rigips - zrušeno
23.11.2015 Poznáváme kulturní s přírodní památky našeho kraje. Třídenní výlet na Znojemsko.
23.11.2015 Den s řemeslem - ZŠ Labská
24.11.2015 Poznáváme kulturní s přírodní památky našeho kraje. Třídenní výlet na Znojemsko.
25.11.2015 Poznáváme kulturní s přírodní památky našeho kraje. Třídenní výlet na Znojemsko.
26.11.2015 Školení Fermacell
26.11.2015 Třídnické hodiny
26.11.2015 Třídní schůzky s rodiči žáků
27.11.2015 Den otevřených dveří 9.00 - 17.00 hod.
28.11.2015 Den otevřených dveří 8.00 - 13.00 hod.
30.11.2015 Podání přihlášek ke studiu oborů s TZ
30.11.2015 Den s řemeslem - ZŠ Staňkova
1.12.2015 Podání přihlášky k MZ
8.12.2015 Den s řemeslem - ZŠ Zastávka
10.12.2015 Třídnické hodiny
11.12.2015 Den otevřených dveří 9.00 - 17.00 hod.
12.12.2015 Den otevřených dveří 8.00 - 13.00 hod.
16.12.2015 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
17.12.2015 Třídnické hodiny
18.12.2015 Odevzdání výkresové dokumentace uměleckých oborů k MZ
21.12.2015 Den s řemeslem - ZŠ Ostrovačice
22.12.2015 Celoučilištní shromáždění – vyhodnocení roku 2015
23.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
24.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
25.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
26.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
27.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
28.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
29.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
30.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
31.12.2015 Vánoční prázdniny žáků
1.1.2016 Vánoční prázdniny žáků
4.1.2016 Zahájení výuky v kalendářním roce 2016
7.1.2016 Den otevřených dveří
12.1.2016 Talentové zkoušky
14.1.2016 Talentové zkoušky
21.1.2016 Školení Rigips
21.1.2016 Den otevřených dveří
21.1.2016 Třídnické hodiny
22.1.2016 Uzavření klasifikace za I. pololetí
25.1.2016 Klasifikační pedagogická rada za I. pololetí
28.1.2016 Ukončení I. pololetí, vydání výpisu z vysvědčení
28.1.2016 Stanovení kritérií přijímacího řízení
28.1.2016 Třídnické hodiny
29.1.2016 Pololetní prázdniny
4.2.2016 Den otevřených dveří
5.2.2016 Prezentace středních škol v OC Olympia
6.2.2016 Prezentace středních škol v OC Olympia
7.2.2016 Prezentace středních škol v OC Olympia
17.2.2016 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
18.2.2016 Třídnické hodiny
25.2.2016 Třídnické hodiny
26.2.2016 Stanovení témat a požadavků k MZ a ZZ
29.2.2016 Jarní prázdniny žáků
1.3.2016 Jarní prázdniny žáků
2.3.2016 Jarní prázdniny žáků
3.3.2016 Jarní prázdniny žáků
4.3.2016 Jarní prázdniny žáků
7.3.2016 Školení Tondach Termín 7.-9.3.2016
7.3.2016 Jmenování zkušebních komisí ZZ
10.3.2016 Školení Fermacell
15.3.2016 Podání přihlášek k dennímu studiu
20.3.2016 Podání přihlášek k dálkovému studiu
22.3.2016 Třídnické hodiny
22.3.2016 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ REGIONÁLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO CENTRA STAVEBNÍCH ŘEMESEL JIHOMORAVSKÉHO KRAJE - nového výukového centra, které nemá v naší republice obdoby.
24.3.2016 Velikonoční prázdniny žáků
25.3.2016 Velikonoční prázdniny žáků
30.3.2016 Příprava přijímacího řízení
31.3.2016 Třídnické hodiny
1.4.2016 Písemná a praktická MZ - profilová část od 1.4.2016
14.4.2016 Jmenování hodnotitelů ústní zkoušky MZ
14.4.2016 Třídní schůzky s rodiči
14.4.2016 Třídnické hodiny
19.4.2016 Třídnické hodiny
20.4.2016 Stavební veletrh
21.4.2016 Školení Rigips
21.4.2016 Stavební veletrh
22.4.2016 Stavební veletrh
22.4.2016 Přijímací řízení – 1.kolo ( obory s výučním listem)
22.4.2016 Přijímací řízení – 1.kolo (maturitní obory)
22.4.2016 Ukončení klasifikace tříd konajících MZ
23.4.2016 Stavební veletrh
25.4.2016 Klasifikační pedag. rada pro žáky konající MZ
26.4.2016 Přijímací řízení – 1.kolo (maturitní obory)
29.4.2016 Vydávání vysvědčení pro žáky konající MZ
29.4.2016 Ukončení praktické části MZ
2.5.2016 Písemky a didaktické testy společné části MZ od 2.5. do 15.5.2016
2.5.2016 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu - žáci tříd konajících MZ od 2.5. do 30.6.2016
6.5.2016 Příprava ZZ
9.5.2016 Výběrové zjišťování ČŠI od 9.5. do 20.5.2016
10.5.2016 Středoškolské hry v malé kopané
11.5.2016 Den s RWE v našem areálu http://soubosonohy.cz/archiv#563
11.5.2016 Den proti rakovině - prodej kytiček
16.5.2016 Ústní zkoušky společné a profilové části MZ od 16.5. do 20.5.2016
19.5.2016 Klasifikační pedag. rada pro žáky konající ZZ - UTR
20.5.2016 Praktická ZZ o borů skupiny 82 od 20.5.2016
25.5.2016 Ukončení klasifikace tříd konajících ZZ
25.5.2016 Třídnické hodiny
27.5.2016 Klasifikační pedag. rada pro žáky konající ZZ
1.6.2016 Písemná ZZ
2.6.2016 Praktická ZZ
3.6.2016 Praktická ZZ
6.6.2016 Praktická ZZ
6.6.2016 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu - žáci tříd konajících ZZ od 6.6. do 30.6.2016
7.6.2016 Studijní volno pro žáky konající ZZ od 7.6. do 10.6.2016
13.6.2016 Ústní ZZ
14.6.2016 Ústní ZZ
15.6.2016 Ústní ZZ
15.6.2016 České ručičky - galavečer
16.6.2016 Ústní ZZ
17.6.2016 Ústní ZZ
17.6.2016 Uzavření klasifikace ostatních tříd
20.6.2016 Klasifikační pedag. rada za 2.pololetí
21.6.2016 Pasování absolventů
23.6.2016 Školení Rigips
23.6.2016 Slavnostní předávání vysvědčení a výučních listů žákům konajícím ZZ Slavnostní předávání vysvědčení a výučních listů žákům konajícím ZZ se bude konat v prostorách jídelny.
30.6.2016 Ukončení školního roku, vydání vysvědčení
30.6.2016 Celoučilištní shromáždění - vyhodnocení školního roku 2015/16
26.8.2016 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu
29.8.2016 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu
30.8.2016 Opravné zkoušky a klasifikace v náhradním termínu
1.9.2016 Přijímání nových žáků do stavu učňovského
1.9.2016 Opravný a náhradní termín ZZ písemná zkouška (truhlář)
2.9.2016 Nástup žáků do teoretického vyučování (lichý týden)
2.9.2016 Opravný a náhradní termín ZZ praktická zkouška (truhlář)
5.9.2016 Nástup žáků do teoretického vyučování (sudý týden)
8.9.2016 Opravný a náhradní termín ZZ písemná zkouška (ostatní obory)
12.9.2016 Opravný a náhradní termín ZZ praktická zkouška (ostatní obory)
19.9.2016 Zahájení konzultací dálkového studia
20.9.2016 Zahájení konzultací dálkového studia
21.9.2016 Zahájení konzultací dálkového studia
23.9.2016 Uzavření pedagogické dokumentace za šk. rok 2015/16
26.9.2016 Školení MKS
3.10.2016 Zahájení teoretického vyučování zkráceného studia
3.10.2016 Mezinárodní strojírenský veletrh
4.10.2016 Mezinárodní strojírenský veletrh
5.10.2016 Mezinárodní strojírenský veletrh
6.10.2016 Mezinárodní strojírenský veletrh
7.10.2016 Mezinárodní strojírenský veletrh
12.10.2016 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
17.10.2016 Valná hromada MKS
19.10.2016 Školení Rigips
20.10.2016 Školení Fermacell - ZRUŠENO
26.10.2016 Podzimní prázdniny žáků
27.10.2016 Podzimní prázdniny žáků
28.10.2016 Státní svátek
31.10.2016 Pedagogické trojky
1.11.2016 Gaudeamus 2016
2.11.2016 Gaudeamus 2016
3.11.2016 Gaudeamus 2016
4.11.2016 Gaudeamus 2016
14.11.2016 Zkoušky pro PK Kominík - Revizní technik spalinových cest
25.11.2016 Dny otevřených dveří
25.11.2016 Účast na Veletrhu SŠ v areálu BVV
26.11.2016 Dny otevřených dveří
26.11.2016 Účast na Veletrhu SŠ v areálu BVV
30.11.2016 Pedagogické trojky
30.11.2016 Třídní schůzky s rodiči žáků
30.11.2016 Podání přihlášek ke studiu oborů s TZ
1.12.2016 Školení Fermacell
5.12.2016 Mikulášská besídka v MŠ Šrámkova
12.12.2016 Školení Rigips
15.12.2016 Vánoční večírek Domova mládeže
10.1.2017 Talentové zkoušky
12.1.2017 Talentové zkoušky

Úspěch v mezinárodní soutěži čalouníků

novinka

Žáci naší školy Sabina Nováková a Josef Klvaň vyhráli 6. ročník Mistrovství ČR s mezinárodní účastí v oboru vzdělávání 33-59-H/01 Čalouník. Soutěž se konala ve dnech 25. a 26. listopadu u příležitosti Veletrhu středních škol na výstavišti v Brně.
Výsledková listina
Fotogalerie
Video

 

 

Archív aktualit
  • České ručičky
  • UNIV2
  • UNIV3
  • OPVK
  • Operační program životního prostředí
  • Regionální operační program jihovýchod
Naše aktivity
  • Městská část Brno - Bosonohy
  • Cech čalouníků
  • Atlas školství
  • Cech instalatérů
  • Cech KPT ČR
  • Cech obladačů ČR
  • Dřevařský magazín
  • Jihomoravský kraj
  • Mendelova univerzita v Brně
  • Moravské kominické společenstvo
  • Společenstvo kominíků ČR
  • Veletrhy Brno, a.s.
  • VUT v Brně
  • ZŠ Blansko, Salmova
  • ZŠ Brno, Labská
  • ZŠ Dolní Loučky
  • ZŠ Brno, Gajdošova
  • ZŠ Moravský Krumlov - Ivančická
  • ZŠ Oslavany
  • ZŠ Rájec - Jestřebí
  • ZŠ Střelice
  • ZŠ Vranovice
  • ZŠ Zastávka
  • ZŠ Zbraslav
  • ZŠ Zbýšov
  • Cech topenářů a instalatérů ČR
Partnerské organizace
  • 2G Lipov
  • ABC - BOHEMIAN
  • Acer interier
  • Alca PLAST
  • BPP
  • Bramac
  • BS textil
  • Český Caparol
  • Čalounictví Široký
  • Craneservice Brno
  • CIKO KOMÍNY
  • Dape
  • EKO KOMÍNY
  • ESL
  • ESOX
  • ETERNIT
  • EUROIZOL Jirásek
  • EXPAL
  • FAKRO CZECH
  • FERMACELL
  • GLYNWED
  • HELUZ
  • JmSS
  • Josef Šoltéz - soustružení dřeva
  • JUTA
  • KHK JM
  • Klasik s.r.o
  • KLEMPO Kubica
  • KM BETA
  • KOMFORT
  • Komistavo
  • Kros stav
  • LDseating
  • Lear
  • Lindab
  • METROSTAV
  • Mouka Tišnov
  • Neuman group
  • OHL ŽS
  • ONDULINE ČR
  • Panas
  • Pila Chmel
  • Plast Brno
  • Prefa Aluminiumprodukte
  • ProEx 2000
  • PROFI am BAU
  • Ptáček
  • REKOSTAV
  • RIGIPS CZ
  • ROMOTOP
  • RWE-JMP
  • SDS
  • Schiedel
  • Slaný Roman
  • Správa státního zámku Rosice
  • Stoffbau
  • Středisko mědi
  • Špinar
  • THERMONA s r.o.
  • TITAN - METALPLAST
  • Tondach ČR
  • TOP-EL
  • TOVOPTERM
  • VAŠSTAV
  • VELUX ČR
  • Viega
  • Wöhler
  • Xella CZ
Partnerské firmy

Jihomoravský kraj Vzdělávání všem Evropský sociální fond